Fototapety do kuchni

Zwykły wpis

Kuchnia to pomieszczenie, w którym fototapety na wymiar mają najwięcej zastosowań. Można przykleić zwykłą fototapetę na ścianę tak, jak w każdym innym pomieszczeniu. Dobór motywu nie musi być ze sfery warzyw, owoców, kawy, przypraw. Na fototapecie kuchennej równie dobrze będą wyglądać motywy nie związane z żywnością, na przykład miejskie widoczki, albo budowle.

Kolejne miejsce, gdzie możemy przykleić fototapetę to przestrzeń między szafkami zarezerwowana zazwyczaj dla płytek ceramicznych. Jeśli przykleimy tam zwykłą fototapetę, to powinnismy ja uprzednio zalaminować dla ochrony przed wodą i zadrapaniami. Nie musimy tego robić jesli zastosujemy fototapetę samoprzylepna w wersji z klejem po stronie wydruku. Taka fototapete kleimy pod szybę, która chroni ją przed uszkodzeniem. Dla tej przestrzeni jest wiele specjalnych motywów fototapet, są to zdjęcia lub grafiki o zbliżonych proporcjach.

Fototapety samoprzylepne mogą służyć do oklejania białych sprzętów kuchennych takich, jak lodówki oraz mebli kuchennych. Dobieramy wówczas motywy podobne do tych na ścianie.

Fototapeta w kuchni

 

Reklamy